TAKTovka > o nás

Činnost sboru je momentálně pozastavena! V současné době funguje sbor konTAKTovka...

Pěvecký sbor TAKTovka vznikl 1. 11. 2016. Ptáte se proč další sbor, když jeden (konTAKTovka) již existuje? Dlouho jsem si myslela, že jeden bude stačit, a že nově příchozí členové se postupně budou zapojovat. Jenomže se stalo to, že po prvním vystoupení konTAKTovky se zvedla vlna veřejného zájmu a najednou bylo tolik nových lidiček s nadšením do zpívání, že toto řešení bylo nevyhnutelné. 

Vznikl tedy sbor, který se primárně věnuje nově příchozím zpěváčkům a předává jim přesně to, co noví členové potřebují. Nebylo už možné tyto zájemce "nahodit" do již fungujícího a mnoha zkušenostmi opředeného sboru, který se dostával víc a víc do vyšších úrovní. Jsem za to moc ráda, protože je nezbytné, aby tito lidé na své cestě objevování vlastních schopností a možností, nepřeskočili žádný důležitý krok, a aby si vše mohli osahat od samotného počátku :-).

Pokud máte zájem i vy se k nám přidat a určitá úroveň již fungujícího sboru vás třeba odrazovala, tak neváhejte. Toto je příležitost přesně pro vás. Po určitém pokroku jednotlivých zpěváků jsou jim dveře do konTAKTovky otevřeny a TAKTovka bude tak stále k dispozici a přístupná pro další nováčky...

Zkoušky probíhají každý čtvrtek v čase 17:00 – 18:30 na adrese: 

Salesiánské středisko mládeže, Revoluční 98, 312 00 Plzeň – Lobzy

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt

Marie Psotná
kontaktovka@gmail.com
+420 774 202 538