imageMarie Psotná (*1979) je žena, která dlouhé roky hledala své životní poslání. Možná teď očekáváte, že zde najdete výčet všech letitých zkušeností (jak se mnohdy očekává), nabytého vzdělání či různých osvědčení a oprávnění. Bohužel (nebo spíše bohudík) se tak nestane.

Marie, Merry, Maruška, Majka… je docela obyčejná holka, která během svého života prošla několikero povolání (prodavačka, pošťačka, řidička kamionu či zájezdového autobusu, školitelka profesionálních řidičů či legislativní poradkyně) a přestože všechna dělala s plným nasazením s poctivostí a loajalitou sobě vlastní, ani jedno jí neuspokojovalo natolik, aby u  něj zůstala napořád. Své pěvecké schopnosti a hudební nadání však rozvíjela již od útlého dětství, kdy navštěvovala ZUŠ v Rokycanech a dlouhá léta se tak věnovala hře na klavír a zpěvu v pěveckém sboru.

Až nedávno, díky narození své první dcery Miriam, se v ní probudila touha dělat konečně to, pro co byla stvořena a intenzivněji se začala věnovat sobě a svému poslání. Pochopila, kam směřuje její další cesta a na základě ohlasů z okolí a vnitřního hlasu postupně činila kroky, které jí dovedly až sem. Do stádia, kdy spojila svůj přirozený potenciál stát se učitelkou (nejenom) hudby, se svým smyslem pro kontaktní přístup a podporu širokého okolí v jejich schopnostech a možnostech.

Se skromností a upřímností sobě vlastní probouzí v lidech vědomí, že každý člověk je jedinečný v tom, co dělá, a svou nezištnou pomocí v nich otevírá jejich možnosti a sebedůvěru. Snaží se změnit povědomí lidí o sobě samých a o životě na Zemi a právě hudba a její vnitřní přesvědčení jsou pro ni tou nejlepší cestou uvědomění.

Co je nejlepší zárukou kvality? „Papír“ potvrzující vzdělání určitě není k zahození, zkušenosti jsou také k nezaplacení, ale opravdovost a víra udává směr k tomu nejdůležitějšímu – k vlastnímu rozvoji a přesvědčení, že to má smysl.

Na základě přísloví „Kde je vůle, tam je cesta“ se autorka tohoto projetku těší na všechna budoucí setkání s Vámi, kteří chtějí vzít svůj život do vlastních rukou.

 

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt