Fotokontaktně - kalendář 2019

Další ročník kojícího kalendáře se představuje v podobném světle jako ten minulý. Od doby, když jsem tvořila kalendář na rok 2018 uplynul nějaký čas, stalo se v životě každého z nás mnoho událostí a i já jsem prošla mnoha uvědomněními, které byly pro můj další vývoj velmi podstatné a obohacující. Co se týče pohledu na kojení, tak ale podstata zústává stejná. Stále jsem přesvědčená o tom, že je to přirozená součást našeho života a že je potřeba na to i tak nahlížet. Nejsem pro vulgární kojící scenérie, ale zároveň ani pro přehnaně diskrétní pozice. Jako u všeho jde o zlatou střední cestu, která vyniká svou jemností, půvabem, přirozeností a harmonií. Prostě vším tím, čím posvátné spojení maminky a jejího děťátká má být.

Jak už asi tušíte, tak poslání tohoto dílu kalendáře zůstává stejné - vnést laskavost do pohledů a vnímání veřejnosti a nabídnout světu způsob, který je žádoucí a přínosný. 

A co bych kalendáři popřála při jeho zrození? Nechť se dostane všude tam, kde bude potřeba. Kde osloví ty maminky, které jsou připraveny toto nádherné a krátké období ve svém životě vidět jinak. Kde osloví další lidičky, kteří si uvědomí hloubku tohoto tématu a budou jej chtít šířit dál. Nechť osloví všechny ty, kteří být osloveni mají. Nechť vyvolává diskuze, způsobuje zamyšlení anebo se třeba jen dotkne nějaké části v nás… Nechť se poslání šíří...

Cena kalendáře je 350,- Kč

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt