Fotokontaktně - kalendář 2020

Kdysi dávno se zrodilo dítě a s ním se zrodila i MATKA. Tímto zrozením se najednou začalo vše kolem měnit a život nabral úplně jinou energii. V tento okamžik se probudily instinkty, které do té doby zůstávaly skryté... V tento okamžik bylo nejdůležitější jenom to jedno - život. Život děťátka i život maminky. Jejich vzájemné spojení... Kdo toto nezažil, ten nepochopí... mateřství je tak silný pud, že dokáže měnit nezměnitelné, probouzí to krásné v nás a ukazuje nám, jak být dobrými lidmi.

V tu dobu jsem začala vnímat, jak moc je kojení vlastních dětí důležité a jak velký má přesah. Není to jenom potrava fyzická (ničím v plném rozsahu nenahraditelná), ale i potrava psychická. Je to důležitá fáze života každé maminky i děťátka... Důležitější, než se může na první pohled zdát.

V té době jsem také začala vnímat, jak se ze společnosti vytratilo vnímání kojení jako přirozené součásti života. Byla jsem hodně překvapená a v údivu, když jsem zjistila, že prsa ženy - jako nástroj sexuality - jsou vnímána mnohem příznivěji, než prsa ženy - jako nástroj zabezpečení toho nejlepšího pro své potomky.

Nejsem ani laktační poradkyně, ani odborník přes kojení a tuto problematiku. Jsem jenom maminka a fotografka, která chce, aby společnost začala vnímat kojení zase přirozeně a nikoliv kontroverzně...

Toto album obsahuje fotografie, které vystihují vzácné okamžiky mateřského spojení. 

Cena kalendáře je 350,- Kč

 

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt