Fotosezóna v plném proudu

21.5.2016     FOTOkonTAKTNĚ

Jen, co se venku trošku oteplilo, tak se nejenom zvedla nálada napříč populací, ale lidé začali více žít a užívat si teplejších a jasnějších dnů. Odhazují svršky a vystavují se paprskům slunka. Všude kolem už odkvétají aleje třešní a šeříků, které letos zahájily fotosezónu a ve znamení probouzení přírody se nese i chuť vidět svět trošku jinak, než třeba v minulých letech.

Dívám se kolem sebe a vidím tolik krásných věcí, lidí a okamžiků, které stojí za uchování nejenom ve vzpomínkách, ale i například ve fotoalbech. Pro mě je toto všechno tak inspirující a nádherné a je to přímo výzva k získávání nových zkušeností… Každá fotozakázka, která ke mě přijde, mi do života přinese nový pohled, nové obzory a neocenitelný zážitek v podobě, zatím, jen a jen spokojených klientů. Každá těhulka, která si chce uchovat vzpomínku na své těhotenství, protože pak se vše mění velmi rychle. Každá maminka, která si chce uchovat vzpomínku na to malinké voňavé právě narozené miminko, protože nikdo neroste rychleji. Každá rodina, která si chce uchovat vzpomínku na období svých malých ratolestí, co dovádí v parku, protože pak už je tu víc vážnosti a dětský přístup tak rychle mizí. Každý člověk, který si chce uchovat vzpomínku na zrovna to jeho současné období života, protože tak jak se vyvíjíme a měníme postoje, názory a vlastnosti, tak i naše tvář se mění….

Pro všechny tyto lidi jsem tu, abych zachytila jejich období svým vlastním pohledem. Už víte, jaký je můj pohled? Koukněte do fotogalerie, kam stále nějaké fotografie přibývají, a hned budete mít jasno, zda si kápneme do noty:-). Přeji všem krásné jarní dny!

21.5.2016     FOTOkonTAKTNĚ

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt

Marie Psotná
marie.psotna@kontaktovka.cz
+420 774 202 538Odkazy