Nová květinová spolupráce

20.2.2017     FOTOkonTAKTNĚ

    S radostí oznamuji, že.... jak tohle vlastně napsat? Dobře, tak jinak. Možná se vám také stalo... nebo spíš určitě se vám také stalo, když jste něco plánovali, třeba svatbu, a domlouvali jste si fotografa a potřebovali jste třeba vizážistu a kadeřníka a květináře a limuzínu... no tak jste se zeptali toho fotografa, jestli třeba někoho nezná a zda by vám někoho nedoporučil. A on doporučil!

    Vždycky jsem si říkala...no to jsou takové ty kšeftíky mezi nimi, jeden doporučí toho a a ten druhej zas doporučí onoho. A nikdy jsem moc nechápala na základě čeho se vlastně ti dva doporučují :-D. No a pořád tedy nevím, jak to mají ostatní, ale už vím, jak to mám já:-). Doporučuji vždy toho, u koho jsem sama za sebe přesvědčená, že dělá svou práci jak nejlépe umí a proto, že je to jeho poslání a že tím žije a taky, když se mi jeho práce líbí. No a dnes mi do cesty vstoupila jedna taková krásná dušička. Už se známe delší dobu a dlouho o ní vím, že je to velmi nadaná floristka, ale dnes jsme mezi sebou udělali dohodu na základě toho, že jsme si padly do oka vlastně navzájem (i jí se líbí můj styl focení) a že se vlastně i navzájem chceme doporučovat ostatním:-). Mám z toho vlekou radost! Hlavně proto, že si myslím, že krásné věci mají dělat lidem radost a její květinové aranže rozhodně radost dělají. Je mi ctí vám představit Aničku - Aroma Flora (http://aromaflora.cz či facebook @AromaFlora.cz).

     Takže až si budete u mě objednávat fotoslužby, tak vám Aničku ráda doporučím:-).

     Pěkný den.

20.2.2017     FOTOkonTAKTNĚ

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt