pěvecký sbor konTAKTovka a jeho představení

12.2.2016     konTAKTovka

KONtaktOVKA je nejenom název celého projektu, ale taktéž název pěveckého sboru, který vznikl na základě myšlenky "otevřít lidem jejich srdce" a ukázat, že zpívat umí opravdu každý. Tento pěvecký sbor začal svojí činnost 1. 3. 2016, kdy se konala první zkouška. Cílem bylo oslovit co nejvíce lidí, kteří více či méně pochybovali o svých pěveckých schopnostech.

Prvopočátek všeho má ale "na triku" výborná písničkářka a učitelka zpěvu Dana Houdková, která přišla s prvotní myšlenkou "naučit zpívat lidi, kteří si myslí, že zpívat neumí". Založila kurzy zpěvu a již několik let se jim úspěšně věnuje. V návaznosti na kurzy založila dva pěvecké sbory (AsiHlasy a TakyHlasy), kam "kurzisti" dál chodí rozvíjet svůj znovuobjevený potenciál. Tyto sbory již několik let fungují v Praze a vzhledem k tomu, že zájem o sbory se rozšířil i do dalších částí republiky, vznikl právě tento pěvecký sbor i v Plzni.

Nesdružujeme jen zpěváky, kteří prošli kurzem Dany Houdkové, ale i další lidi, kteří mají zájem o zpívání jako takové. Dlouhodobě uvítáme nové členy, a proto se neostýchejte nás kontaktovat a přijít si vyzkoušet, co ve vás dřímá... Našim kontaktním přístupem ve vás probudíme přirozené schopnosti a třeba se zpěv pro vás stane vaším novým životním tématem a koníčkem :-). Těšíme se na vás!

Zkoušky probíhají každé úterý v čase 17:30 - 19:30 na adrese: Salesiánské středisko mládeže, Revoluční 98, 312 00 Plzeň – Lobzy

12.2.2016     konTAKTovka

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt