MaMimiNa > o nás

Činnost sboru je momentálně pozastavena! V případě zájmu o případné členství mě kontaktujte:-).

Pěvecký sbor MaMimiNa vznikl v březnu roku 2015. Byl založen na základě myšlenky, že plno maminek i tatínků si rádo zpívá a prozpěvuje, ale do jejich životů vstoupila nádherná událost v podobě narození potomka a jejich aktivita se najednou stala být v mnoha ohledech omezená. Ať už tím, že v běžných pěvecký sborech jsou dětičky většinou nežádoucí, či pocit, že se svému koníčku nemohou věnovat naplno. A tak vznikl náš sbor, který sdružuje maminky i tatínky právě s jejich potomky za účelem společného zpívání. Dospěláci se rozvíjí v hlasovém projevu, zatímco miminka jsou u rodičů a  v sociálním prostředí svých vrstevníků a přirozená hudební atmosféra podporuje jejich kreativní rozvoj a kontaktní pohled na život již od útlého věku.

Pěvecký sbor se zaměřuje na vícehlasé úpravy různých sborových písní, od spirituálů přes vážnou hudbu až k moderním songům. Zkoušky jsou vedeny způsobem, který podporuje přirozené schopnosti každého zpěváka a rozvíjí v něm kreativitu a důvěru ve vlastní projev. Hlas každého jednotlivce je postupně rozvíjen pomocí různých cvičení a jsou upevňovány správné návyky při zpívání a práci s dechem.

Pokud vás zaujala možnost přidat se mezi nás, neváhejte nás kontaktovat! Na každé zkoušce se naučíte jednu vícehlasou píseň. A pokud máte obavu, že nebudete moci přijít na každou zkoušku, nevadí! Zkoušky totiž na sebe nenavazují…. Pro vaší návštěvu zkoušky je potřeba se předem nahlásit. Počet účastníků je omezený!

Zkoušky momentálně neprobíhají. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt

Marie Psotná
marie.psotna@kontaktovka.cz
+420 774 202 538