Dřevěná hra s čísly

23.5.2021     Marienčin koutek

Chtěli jsem si koupit scrable či kriskros a zjistili jsme, že jsou moc drahé:-(. Navíc verze pro děti byla nevyhovující...  Tak jsem si vyrobili vlastní verzi... Dcerka si momentálně hraje s písmenky a slovy a učí se je skládat a číst a různě analyzovat a rozebírat a hra "po našem" jí skrývá netušené možnosti:-).

S touto verzí výrobku jsem vychytávala různé mouchy. Tak aby se mi barvy nerozpíjely a abych použila vhodný lak na desku a aby krabice nebyla příliš velká (vyráběl manžel) a aby stojánky byly vyhovující (vyráběl manžel), ale myslím, že jsme vše v rámci možností vychytali a rovnou jsme vytvořili další verzi na přání pro blízkou osůbku... (ta s tím andílkem na houpačce).

Tak co, líbí se vám?

 

Velikost krabice s otočnou deskou (rub a líc) a úložným prostorem - 41 x 41 x 5,5cm, velikost hracího pole 30x30 cm (2cm každý dílek). Písmenka kupovaná v sadě po 200ks - trošku jsem je dotvořila a počeštila (přidány háčky a čárky v různém poměru). Pytlíček šila má skvělá a šikovná sousedka ❣️.

23.5.2021     Marienčin koutek

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt