Keramické zrcadlo

22.5.2021     Marienčin koutek

Dostala jsem nááááádherné zrcadlo. Od mé dvorní učitelky keramiky... Jsem z něj úplně nadšená. Muž mi na něj udělal ještě dřevěný rám... Je to šikulka:). 

Za každým dílkem skládanky jsou hodiny a hodiny práce. Každý díleček byl vzat do ruky nejméně pětkrát, aby vznikl finální kousek a pak samozřejmě poskládat a dolepit výsledný produkt.

PS: dá se objednat, pokud by byl někdo uchvácen stejně jako já a potřeboval mít tento skvost doma. A cenu vám radši ani říkat nebudu, protože je opravdu směšně nízká vzhledem k tomu, co za tím je práce a lásky. V případě zájmu vám mohu zprostředkovat nákup a dodání a i výběr a poskládání jednotlivých dílečků. Toto je všehomix, ale zrcadlo je možné ladit třeba jen do hnědých odstínů, modrých, zelených, žlutých, červených... jak je libo.

Formát tohoto zrcadla je 45x45cm (zrcadlo 30x30), paní vyrábí i menší rozměr.

22.5.2021     Marienčin koutek

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt