Kožená peněženka

9.5.2021     Marienčin koutek

Pustila jsem se do výroby peněženky (model jsem našla někde na pinterestu) a musím říct, že mě to hodně bavilo. Je tam spousta záludností, sem tam jsem úplně dobře netrefila výrobní postup (hlavně v šití) a stále tam vidím hodně drobných nedokonalostí, ale to "vychytám" časem a hlavně praxí:). Mám z ní radost....

Zapínání na magnetky, což ještě nevím, jestli bude dostatečné. Ozkouším v praxi. Peněženku jsem si velikostně přizpůsobila tak, aby se mi v pohodě vešla do kabelky. Takže do dvoustovky je možno peníze skládat podélně a od pětistovky výše jsou bankovky již přehnuté v půlce. V kombinaci s mou letitou dokladovkou je to pro mě ideální řešení pro hotovost, která je poslední dobou hodně utlačovaná se snahou jí vymýtit z našich životů, o to víc cítím potřebu jí mít při sobě.

V případě zájmu o takovýto model peněženky (může být i delší) nabízím zaváděcí cenu 1.690,- Kč.

9.5.2021     Marienčin koutek

Profil

Účelem této stránky je (znovu) probudit v lidech jejich přiROZENOST, kreativitu a naDÁNÍ v jejich každodenních aktivitách, projevu a SEBEpresentaci. Všichni máme stejné startovní podmínky a možnosti, a je jen na nás, jak je uchopíme a rozvineme v našich životech.

Kontakt